EĞİTİMİN
SİLİKON VADİSİ

Dünya Standartlarında Milli Yazılımcılar Yetiştiriyoruz

İleri Düzey İngilizce

Yapay Zeka Destekli İngilizce Eğitimimiz

Teknoloji ile entegre olan hem yazılım hem de Anadolu lisesi olan okulumuzun öğrencileri İngilizce eğitimlerini Yapay Zeka Destekli İngilizce sınıfında almaktadır. İngilizce eğitimlerimizde ileri düzey olarak Grammar, Listening, Technical English, Reading, Writing, Native S peakers Teachers olarak ayrı kısımlardan oluşmaktadır.

Çizgi Yazılım Anadolu Lisesi bünyesinde bulunan Native Speakers eğitmenler tarafından verilen ve yapay zeka destekli cihazlarımızla İngilizce eğitimlerimiz İleri düzeyde desteklenmektedir.

Yapay Zeka cihazlarımızla konuşabilir, sorularınıza yanıt alabilir, uygulamalar üzerinde öğrenebilir, hatalarınızın üzerine korkmadan gidebilir ve İngilizcenizi pasiften aktif konuma taşıyarak yaparak yaşarak öğrenirsiniz. Bunlara ek olarak geleceği kodlayan gençlerimiz teknoloji ve yazılımla ilgili aylık düzenli bir hiyerarşide İngilizce kelimeler öğrenir, İngilizce akademik yazılım kaynaklarını inceler.

Sorularınız Mı Var ?

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Whatsapp hattımızdan, web sitemizin iletişim kısmından, telefonla ya da okulumuzu ziyaret ederek aklınıza takılan soruları sorabilir, eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve ön kayıt yaptırabilirsiniz.
HAYDİ GENÇLER!

GELECEĞİ BİRLİKTE KODLAYALIM