isiHazirLise

Mezun öğrencilerimiz için anlaşmalı firmalarda istihdam imkanı sunuyoruz.

GELECEĞİ BİRLİKTE KODLAYALIM...

Silivri ve Avcılar şubelerimize ön kayıt yaptırmak için formu doldurun. Sizi arayalım.

Kontenjanlarımızsınırlıdır.

Kontenjanlarımız
sınırlıdır,

GELECEĞİ KODLA

YAZILIMIN LİDERLERİNİ
YETİŞTİREN OKUL

Alanında Uzman bilgisayar mühendisleri ve eğitmenler tarafından verilen programlama dilleri eğitimi, uzmanlık alanları ile güçlendirerek ve ileri düzeyde bir İngilizce ile destekleyerek, dünyanın lider yazılımcılarını yetiştiriyoruz. Bizimle birlikte
“<geleceği kodla/>”.

KİŞİLİK SINIFLAR
%
MEMNUN ÖĞRENCİ
+
SATIR KOD

TEMEL TEKNİK DERSLER

Teknik dersler; ürünlerin tasarlanması, geliştirilmesi ve pazarlanması aşamalarının tamamını kapsar.
YAZILIM
Temel yazılım derslerinde günümüz çağında kullanılan C#, Python, PHP gibi birçok programlama dili kullanılır. Böylece, derleme, kütüphaneler, ABI’ler gibi özellikler öğretilerek işe hakim olma sağlanır.
TASARIM
Dünyanın önde gelen tasarım programları öğretilir. Hem yazılımların arabirimlerinin tasarlanması, hem de tasarımcılık mesleğinde ilerleme imkanı sunulur.
PAZARLAMA
Geliştirilen ürünlerin dijital olarak pazarlanması için kullanılabilecek araçlar gösterilir. Performans metrikleri anlatılır.

BİLGİSAYAR
PROGRAMLAMA

ROBOTİK
PROGRAMLAMA

MOBİL
PROGRAMLAMA

OYUN
PROGRAMLAMA

WEB
PROGRAMLAMA

VERİ TABANI
YÖNETİMİ

DİJİTAL
PAZARLAMA

GRAFİK
TASARIM

SİBER
GÜVENLİK

İŞBİRLİĞİ AĞI

SEÇKİN MARKA VE KURULUŞLARLA İŞBİRLİKLERİ

KULUÇKA MERKEZİ

MENTÖR DESTEĞİ

İŞBİRLİKLERİ

Çizgi Yazılım Anadolu Lisesi öğrencilerine çeşitli ek eğitimler ve sertifikalar verir. Bunun yanında, projelerin geliştirilmesi ve yayınlanması aşamalarında öğrencilerine çeşitli destekler sunar.

çizgi öğrencileri başarır

Çizgi öğrencileri ülkemizin uluslararası başarılarını artırmak için hem teknik hem de akademik açıdan en üst düzey bilgilerle donatılır.

Çizgi öğrencileri, bilgisayar biliminin kuramsal temellerini, bilgisayar donanım ve mimarisi, programlama dilleri, güncel web teknolojileri, grafik tasarım gibi temel dersleri alırlar.

Projeye dayalı eğitim modeli ile sahip oldukları bilgileri çalışmalarında nasıl kullanacaklarını öğrenirler. Analiz etme ve çözüm üretme yeteneklerini geliştirirler.

Teknik Dersler

Yazılım dersleri ve diğer teknik dersler, uzman bilgisayar mühendisleri, eğitmenler, tasarımcılar ve profesyoneller tarafından proje tabanlı olarak verilir.

İngilizce

İletişime dayalı yoğunlaştırılmış ingilizce programında öğrencilere hem günlük yaşantıda hem de mesleki çalışmalarda ihtiyaç duyacakları dil hakimiyeti kazandırılır.

Akademik Dersler

Çizgi Koleji’nin eğitim-öğretim alanında uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzman öğretmen kadrosuyla, genel akademik derslerde başarılı öğrenciler yetiştirilir.

ÖZEL
SINIFLAR

Özel dizayn edilmiş sınıflarda proje tabanlı eğitim ile içselleştirilmiş profesyonel eğitim.

TEST VE YARIŞMALAR

Test ve yarışmalar ile üniversite sınavlarına ve mesleki hayata hazırlık.

AR-GE
ÇALIŞMALARI

Ar-ge laboratuvarlarında araştırma geliştirme çalışmaları ile bilim ve teknolojide liderlik.

UZMAN
DESTEĞİ

Uzmanlar ve iletişim imkanları ile bilgiye doğrudan ve pratik erişim.

İŞ İMKANLARI

Yazılım, Uzmanlık Alanları, Tasarım, Dijital Pazarlama Derslerini Yoğun Bir Şekilde Alan, Kariyer Desteği, Iş Ağı Gibi Uygulamalarla Desteklenen, Ileri Derece İngilizce Ve Çizgi Koleji’nin 30 Yıllık Tecrübesiyle Verilen Akademik Eğitimden Geçen Öğrencilerimiz Birçok Sektörde Kolayca Iş Bulur.

sorularınız mı var ?

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Whatsapp hattımızdan, web sitemizin iletişim kısmından, telefonla ya da okulumuzu ziyaret ederek aklınıza takılan soruları sorabilir, eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve ön kayıt yaptırabilirsiniz.

UZMANLIK
DERSLERİ

Çizgi Yazılım Anadolu Lisesi’nde dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen yazılım ve tasarım araçları kullanılır.

PROGRAMLAMA
DİLLERİ

Programlama dilleri ile yazılımcının bilgisayara hangi veri üzerinde işlem yapacağını, verinin nasıl depolanıp iletileceğini, hangi koşullarda hangi işlemlerin yapılacağını tam olarak öğrenilmesi.

SİBER GÜVENLİK ve NETWORK UZMANLIĞI

Sistem güvenliği, veri güvenliği, şifreleme algoritmaları, ağ kontrolü, ağ programlamasi, pen testleri, dijital ekonomi, etik ilkeler…

İLETİŞİM

Eğitimin Silikon Vadisi

Silivri Kampüsü

Avcılar Kampüsü