Çizgi Koleji

çizgi koleji yerleşkelerimiz

Çizgi kolejlerinde eğitim anaokulundan üniversiteye dek süren keyifli bir serüvene dönüşür. Bizler öğrencilerimizi okul öncesi hayatlarından mezun oluncaya dek sürecek büyük yolculukta sadece bugünlere değil yarınlara da hazırlarız.Çizgi Koleji; özgün çizgisiyle bireyselleştirilmiş eğitim programı uygulayan, “Butik Bir Okuldur.” 

Yerleşkelerimiz

AVCILAR ÇİZGİ KOLEJİ KAMPÜSÜ

Avcılar’ın İLK ve TEK Yabancı Dil Ağırlıklı Anadolu Lisesi olması özelliğiyle,Çizgi kolejlerinde eğitim anaokulundan üniversiteye dek süren keyifli bir serüvene dönüşür.

BİGA 1 ÇİZGİ KOLEJİ KAMPÜSÜ

ÇİZGİ Kolejleri’nde uygulanan Öğrenci Merkezli Eğitim, öğrenciye kendini geliştirme, farklı bakış açıları kazanma, ilgi ve yeteneklerini keşfetme olanağı sunuyor.

BİGA 2 ÇİZGİ KOLEJİ KAMPÜSÜ

Okulumuzda Anadolu Lisesi müfredatı yanında üniversiteye hazırlık programı uygularız. Yayınlar ve öğretim programımızla tam bir hazırlık süreci planlarız

SİLİVRİ ÇİZGİ KOLEJİ KAMPÜSÜ

 Son yılların en iyi eğitim modeli olan Finlandiya Eğitim Sistemi okullarımızda uygulanmaya başlamış olup, en kısa zamanda çocuklarınızı bu yeni eğitim sistemi ile tanıştırmanız için okullarımıza beklemekteyiz

Sohbeti Başlat
1
Bilgi Alın.
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?